دوشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۱۴

صبح امروز؛

پنجمین جلسه کارگروه برنامه‌ریزی سازمان آرامستان‌های شهرداری قزوین برگزار شد

صبح امروز پنجمین جلسه کارگروه مدیریت و برنامه‌ریزی سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری قزوین با حضور رئیس، معاونین و روسای ادارات و کارشناسان مرتبط برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری قزوین؛ حسین عمویی، رئیس این سازمان در این جلسه با اشاره به ضرورت نامگذاری آرامستان 37 هکتاری و افزود: برنامه ریزی لازم برای کلنگ زنی آرامستان جدید در هفته دولت صورت گیرد.

وی ادامه داد: این جلسات برای تبادل افکار، شناخت مشکلات آشکار و پنهان سازمانی از زوایای مختلف، افزایش سطح همکاری‌های افراد و واحدها و در نهایت حل مشکلات موجود برگزار می‌شود.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری قزوین برگزاری جلسات گروهی مدیران ارشد سازمان مدیریت آرامستان‌ها نقطه عطف همکاری بخش‌های مختلف با هدف افزایش سطح رضایتمندی ارباب رجوع دانست و افزود: افراد مسایل را مطرح می‌کنند و برای حل مشکل راه‌حل‌های مختلف بررسی و در برنامه زمانی مشخص اقدام به برطرف‌سازی آن مشکل با تشریک مساعی و همدلی می‌کنند.

بنابراین گزارش؛ در این جلسه مدیران ارشد سازمان مدیریت آرامستان ها درباره مشکلات موجود و راه حل های آن، نام گذاری آرامستان جدید، بررسی پروژه های عمرانی، توسعه ساختمان اداری و... تبادل نظر کردند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط