یکشنبه ۱۳۹۸/۰۵/۱۳

امروز صورت گرفت؛

بازدید مدیر کل مدیریت بحران استانداری از آرامستان‌های قزوین

قدرت‌اله مهدی‌خانی، مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین نیز در این بازدید، تجهیزات زیربنایی سازمان مدیریت آرامستان‌ها را مطلوب توصیف کرد .

قدرت‌اله مهدی‌خانی، مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین نیز در این بازدید، تجهیزات زیربنایی سازمان مدیریت آرامستان‌ها را مطلوب توصیف کرد و افزود: با توجه به موقعیت مناسب مکانی آرامستان‌های شهر قزوین به لحاظ افزایش سطح کمی و کیفی تجهیزات زیربنایی، تامین آب، برق و فضای‌های مورد نیاز در مواقع بحران، اقدامات شایسته‌ای صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومي سازمان مدیریت آرامستان‌هاي شهرداري قزوين؛ مهدی‌خانی بر ضرورت استفاده از تجهيزات نوين براي پيش‌بيني، پيشگيري و مقابله با حوادث طبيعي تاکید کرد و گفت: بهره‌برداری از طرح‌هایی که به کاهش خسارات ناشی از اثرات بلایای جوی و اقلیمی در سطح استان منجر شود لازم است.

برپایه این گزارش؛ حسين عمويي، رئيس سازمان مديريت آرامستان‌‍هاي شهرداري قزوين گفت: مدیر کل مدیریت بحران از آرامستان‌های شهرداری قزوین با هدف بررسی ارتقای وضعیت آرامستان ها و در نهایت پیگیری حل مشکلات احتمالی بازدید کرد.

حسین عمویی با اشاره به بازدید سال گذشته آقای مهدیخانی در مرداد 97  گفت: جلسات و برنامه‌های متنوع دریک سال گذشته با هدف ارتقا و  افزایش آمادگی کارکنان این سازمان در خصوص دفن اموات در حوادث طبیعی تشکیل و اجرا شده است.

وی افزود: کارکنان این سازمان با گذرانیدن آموزش‌های ویژه؛ آمادگی خود را برای مقابله با بحران‌هايي همچون زلزله و دیگر بلایای طبیعی افزایش داده‌اند تا در مواقع بروز بحران، کار تدفين اموات به شکل شایسته ای انجام شود.

عمویی به اجرای دیوار کشی آرامستان 37 هکتاری" باغ کوثر" در نزدیکی امامزاده ظهیر(ع) اشاره کرد و گفت: در راستاي تحقق برنامه‌هاي بلندمدت شهرداري و نيازسنجی آینده شهر براي دفن اموات به ويژه بروز بحران‌ها و حوادث پيش بيني نشده، اقدامات متعددي به منظور توسعه فضاي فعلی آرامستان‌هاي شهر قزوين از جمله احداث فاز سوم آرامستان بهشت فاطمه در حال اجراست.

پايان پيام

تصاویر مرتبط