سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۰۱

عمویی:

پروژه کف سازی قبور در آرامستان نوبیلی قزوین در حال اجرا است

حسین عموئی، رئیس سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری قزوین، از پیشرفت فیزیکی 20 درصدی اجرای پروژه کفسازی و همسطح‌سازی قبور در آرامستان نوبیلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری قزوین؛ عموئی گفت: با هدف تسهیل تردد در قدیمی‌ترین آرامستان شهر و به درخواست شهروندان، پروژه همسطح سازی، کف سازی و محوطه سازی آرامستان نوبیلی قزوین آغاز شده است.

وی با بیان اینکه همسطح نبودن قبرهای آرامستان نوبیلی، مشکلاتی را برای تردد شهروندان ایجاد کرده است؛ افزود: پارچه نوشته هایی مبنی بر کف سازی این آرامستان قبور در اطراف محل آرامستان نوبیلی نصب شده تا شهروندان و صاحبان قبور در جریان اجرای این پروژه قرار گیرند.

این مقام مسئول ادامه داد: طرح اولیه پروژه به همراه نقشه از طریق کارشناسان سازمان خدمات طراحی شهرداری قزوین تهیه شد و اجرای این پروژه در سه فاز و در سه ماه کاری با اعتبار اولیه 300 میلیون تومان عملیاتی می‌شود.

عموئی فراهم آوردن سهولت در رفت و آمد شهروندان به ویژه معلولین و جانبازان را یکی دیگر از اهداف پروژه کف‌سازی و محوطه‌سازی آرامستان نوبیلی عنوان کرد و ادامه داد: از آنجایی که محوطه آرامستان نوبیلی در 6 ماهه دوم سال با وجود تغییراتی جوی با مشکلات آب گرفتگی مواجه می‌شد و همچنین برای ایجاد فضایی زیبا دراین آرامستان تصمیم بر این شد تا اقدامات لازم به منظور کف سازی و محوطه سازی در این آرامستان در دستور کار قرار گرفت.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط