9/15/2021

در راستای پیگیری دغدغه های شهروندان در خصوص گلزار شهدای ؛

بازدید میدانی بازرس کل استان قزوین از بخش های مختلف گلزار شهدای قزوین

در راستای پیگیری دغدغه های مطروح در سطح افکار عمومی در خصوص مزار شهدای شهر قزوین عبداله آقاعلیخانی بازرس کل استان قزوین به اتفاق هیات همراه، از طرح های عمرانی و فرهنگی بازدید کردند.

بازرس کل استان قزوین گفت: چنانچه کارکنان و شهروندان محترم درباره عملکرد و اقدامات متولیان مجموعه گلزار شهدای قزوین شکایتی دارند، این شکایت را از طریق سامانه تلفنی به ما اعلام کنند.

در پی ابهامات و دغدغه‌های مطرح شده در سطح افکار عمومی نسبت به گلزار شهدای شهر قزوین، عبدالله آقاعلیخانی بازرس قضایی و بازرس کل استان قزوین به اتفاق هیئت همراه متشکل از غلامرضا حقایق پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین و معاونین بنیاد شهید استان، محمد احمدی مدیر حراست شهرداری قزوین، سعید عظیمی صدر سرپرست سازمان آرمستان‌های شهرداری قزوین و کارشناسان بازرسی کل استان قزوین از بخش‌های مختلف مجموعه گلزار شهدای شهر قزوین بازدید کردند.

بازرس کل استان قزوین در حاشیه این بازدید‌ها در جمع خبرنگاران بر رعایت قوانین و مقررات مربوطه تأکید کرد و اظهار کرد: خاستگاه بسیاری از بازدیدهای میدانی و بررسی‌های حائز اولویت متاثر از سنجش، تحلیل و بررسی مستمر افکار عمومی و به منظور رفع ابهامات و دغدغه‌های به حق و قانونی کنشگران رسانه‌ای پیرامون نارسایی‌ها، آسیب‌ها و فرصت‌های مختلف استان صورت پذیرفته است.

عبدالله آقاعلیخانی با بیان اینکه نتایج حاصله از بازرسی‌ها نقش به‌سزایی را در سمت‌دهی، برنامه‌ریزی و تعیین برنامه‌های آتی نظارت و بازرسی از دستگاه‌های اجرای استان ایفا خواهند کرد، اضافه کرد: از همین رو حفظ و تقویت تعامل مناسب رسانه‌ها و افکار عمومی با دستگاه نظارتی امری بدیهی و ضروری است.

وی ادامه داد: چنانچه کارکنان و شهروندان محترم درباره عملکرد و اقدامات متولیان مجموعه گلزار شهدای قزوین شکایت یا اعلاماتی دارند، می‌توانند با شماره تلفن گویای 136 و یا با شماره تلفن 33373929 تماس حاصل کنند. 

بازرس کل استان قزوین در نشستی که در پایان این بازدیدها صورت گرفت، ضمن شنیدن توضیحات مسئولان ذیربط در مورد طرح‌ها، برنامه‌ها و فعالیت‌های مزار شهدای قزوین نسبت به بررسی عملکرد ادوار مختلف این مجموعه دستورات لازم را صادر کرد.

 

related images